Місцеві вибори: перша десятка кандидатів в депутати Закарпатської облради від "Слуги Народу"

Політика  23 жовтня 2020 року, 09:44 9752

Місцеві вибори – це вибори, які найбільше впливають на наше повсякденне життя. Саме від тих, кого ми обираємо до органів місцевого самоврядування, залежить якість доріг, скверів, освітлення вулиць, оновлення шкіл, лікарень і стан багатьох інших комунальних об’єктів, якими ми користуємось щодня.

Забезпечивши гідні умови життя на місцевому рівні, ми створимо успішне майбутнє всієї країни. Цей фундамент ми повинні закласти на місцевих виборах 25 жовтня.

Читайте також:  «Сподіваюся, за каденцію Володимира Зеленського усі забудуть, що таке погані дороги і це покращить умови для внутрішнього туризму», – Едгар Токар

Вперше в історії України є реальна можливість вплинути на те, як житиме наше місто, село, район чи область наступні п’ять років. Адже вперше на вибори йде партія, незалежна від місцевих кланів – «Слуга Народу». Вона дала можливість пройти до місцевих рад звичайним, але небайдужим людям, які живуть поруч з нами. Це лікарі, вчителі, підприємці, освічена молодь і громадські активісти, які готові брати на себе відповідальність за майбутнє громади. 

«Слуги Народу» ухвалили закон про децентралізацію, давши громадам кошти, повноваження й землю. Створили регіональні стратегії, показавши областям їхні сильні й слабкі сторони та вказавши напрямки розвитку. Впровадили інструменти контролю влади – місцеві референдуми, громадські слухання, народні бюджети, можливість відкликання депутатів, які втратили довіру народу. Розпочали «Велике будівництво» – безпрецедентний для України проєкт з місцевого розвитку.

Нарешті ми маємо ресурс великої національної команди – Президент, Кабмін, Верховна Рада й місцеві депутати працюватимуть разом на розвиток кожної громади, міста, села, регіону, країни.

 • Це означає – в кожній громаді будуватимуть нові дороги, школи, лікарні, медичні заклади, зони відпочинку, спортивні майданчики.
 • Це означає – нові правила, однакові для всіх, та нові відносини між громадами й центром, нові механізми контролю за місцевою владою, нові інструменти народовладдя.
 • Це означає – будувати нові підприємства та створювати робочі місця, залучаючи інвестиції зсередини країни та з-за кордону.
 • Це означає – створювати нову, вищу якість життя для кожного, впроваджуючи позитивні зміни щодня.

Саме на цих виборах вирішується питання: почнемо ми будувати нову країну чи будемо чекати, поки завалиться та, що дісталася в спадок від Радянського Союзу. Піде Україна вперед, чи буде тупцювати на місці, як попередні 29 років. Оберемо ми тих, хто будує, чи тих, хто руйнує.

Від 25 жовтня все буде так, як вирішиш ти!

Перша десятка кандидатів у депутати Закарпатської обласної ради від партії «Слуга Народу»:

 1. Петров Олексій Геннадійович, голова Закарпатської обласної державної адміністрації. Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук, людина-реформатор, якій небайдуже Закарпаття.
 2. Шандор Федір Федорович, завідувача кафедри соціології та соціальної роботи в Ужгородському національному університеті, доктор філософських наук, професор, туризмознавець, людина, яка протягом багатьох років популяризує туристичний розвиток Закарпаття.
 3. Токар Едгар Володимирович, громадський діяч, людина, яка вже стала символом чесних виборів на Закарпатті! Майже рік він боровся за правдиві результати у 69-му виборчому окрузі: судом винесено 15 вироків членам ДВК за участь у фальсифікації результатів виборів на користь одного із кандидатів.
 4. Штефуца Наталія Богданівна, журналістка, громадська діячка, публіцист, медіапродюсерка та підприємець. У рамках авторського просвітнього проєкту «Акурат Закарпаття» об’їздила усі куточки Закарпаття з метою популяризації краю і туризму, бізнес леді, продюсер, жінка, котра хоче вдосконалювати та покращувати Закарпаття.
 5. Туріс Інгрід Юріївна, викладачка в Мукачівському державному університеті та «Мовній школі Інгрід Туріс. Студія Лінгвістики», політикиня, яка знає, як покращити добробут містян.
 6. Костюк Юрій Вікторович, керівник відділу у страховій компанії, відповідальний менеджер, хоче залучити якомога більше інвесторів на Закарпаття.
 7. Костелеба-Веремчук Наталія Юріївна, перша заступниця голови Виноградівської районної державної адміністрації, політикиня з великим досвідом, знає , як вирішити будь-яку проблему.
 8. Зейкан Наталія Василівна, адміністратор ГРЛК «Сольва», директор Агенції Регіонального розвитку Керецьківської ОТГ.
 9. Лукша Олег Васильович, доцент кафедри електронних систем в ДВНЗ «Ужгородський національний університет», виконавчий директор і консультант Офісу реформ Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України, людина, яка знає про децентралізацію все!
 10. Петрушка Іштван Шімонович, голова Берегівської районної державної адміністрації, політик, який долучається до всіх можливих етапів розвитку свого району.

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках партії «Слуга Народу»: 

Україна — це ти!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
суперр 23.10.2020, 11:12
Файні люди, особенно останній Петрушка, зовсім новий і чесний чиновник, представник регіоналів і Порошенка, а зараз вже Зе, браво!