В Україну не пустили угорського топ-урядовця, відповідального за Закарпаття

Політика  24 листопада 2020 року, 14:30 683

Українські прикордонники розвернули на кордоні угорського політика Іштвана Грежу, якому заборонено в’їзд в Україну через втручання угорського уряду в місцеві вибори. Про це "Європейській правді" стало відомо із кількох джерел.

У вівторок вранці Грежа прибув на пункт пропуску "Лужанка" в Закарпатській області, де прикордонники проінформували його про заборону на в’їзд і не дозволили перетнути кордон. КПП "Берегшурань-Лужанка" є найближчим до Берегова – міста з найчисельнішою угорською громадою в Україні.

Loading...

Читайте також:  Оновлений поділ на країни "червоної" і "зеленої" зони: куди потрапили Чехія, Угорщина і Словаччина

За інформацією "ЄвроПравди", українська сторона знала про запланований візит: Будапешт напередодні відправив ноту, у якій "поінформував" Україну про запланований візит Грежі. Втім, варто зауважити, що в Угорщині з неофіційних джерел знали, що цьому посадовцю віднедавна заборонений в’їзд до країни – інформація про це була відома навіть в експертних колах. Тому, певно, угорці передбачали його недопуск на кордоні.  

Після близько годинного очікування посадовець повернувся до Угорщини, свідчать джерела "ЄП". Офіційних заяв сторін наразі не надходило. Грежа – уповноважений угорського міністра, відповідальний за розвиток співпраці між областю Саболч-Сатмар-Берег і Закарпаттям.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0