Чинного голову Закарпатської облради Михайла Рівіса вдруге буде висунуто на цю посаду

Політика  28 листопада 2020 року, 10:39 1030

Відповідну інформацію у мережі Фейсбук поширив депутат Закарпатської обласної ради Денис Ман. Нижче подаємо оригінальний авторський текст.

"Читаю різні статті про те, що команда "Європейської Солідарності" входить в різні коаліції, навіть є історія про те, що ми забули про обіцянки не об’єднуватися з ворогами України. Так от, друзі: наші 6 депутатів – це команда однодумців, яка має за спиною досвід, вміє працювати, слухає і чує своїх виборців, яких не підведе!

Loading...

Читайте також:  Олексій Петров про своє звільнення: "Я залишаюся працювати в області, яку вважаю рідною"

Щодня змінюються історії про те, хто очолить обласну раду. Ми бачимо, що єдності між партіями немає досі, ніхто не здатен організувати навколо себе більшість. Якщо так станеться, що не знайдеться такого, хто зможе це зробити, "Європейська Солідарність" готова залишити Михайла Рівіса як досвідченого голову облради головою ще на 5 років.

Але я точно певен, що в області після 7 грудня переважати буде не політика, а реальні справи і здоровий глузд та конкретно розвиток Закарпаття. Пора працювати, друзі!", – написав Денис Ман.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
правда 28.11.2020, 20:02
Безпринциповий, злодій, бувший митник, кстаті нову Авдюху задекларував, з Хустського клану контробандистів, розікрали на своє утримання мільйони, може і далі покерувати обласною радою, чому б і ні, буде робити в унісон з владою, лиш би до корита був доступ, чи довго ще так буде і такі нами будуть керувати ???
Віталій 28.11.2020, 16:44
З ким працювати з таким як ти. ? Що ти зробив дітваку за свої 5 років в обласній раді, хіба що джинси протер.