Новий очільник області звернувся до закарпатців

Політика  10 грудня 2020 року, 08:16 3709

Анатолій Полосков, голова Закарпатської ОДА, прокоментував своє призначення на посаду і звернувся до краян. Нижче подаємо оригінальний авторський текст.

"Для мене особисто це важливий та відповідальний крок у житті. Закарпаття, як і країна в цілому, постали перед надзвичайно складними викликами.

Новий очільник Закарпатської області Анатолій Полосков звернувся до краян

Економічна ситуація, поширення COVID-19 та важкі наслідки цієї інфекційної хвороби, завдання по завершенню процесів децентралізації, створення дієвої та ефективної системи взаємодії об’єднаних територіальних громад області з органами виконавчої влади на всіх рівнях, необхідність відновлення, налагодження та посилення конструктивного діалогу з нашими закордонними партнерами для об’єднання спільних зусиль у різних напрямках розвитку Закарпаття та місцевої громади,  завершення існуючих та початок нових проектів інфраструктурного будівництва, допомога підприємцям у подоланні наслідків карантинних обмежень та відновлення інвестиційної привабливості краю, тощо.

Loading...

Читайте також:  В Закарпатській ОДА презентували проєкт обласного бюджету на 2021 рік: основні цифри

Незважаючи на всі складнощі, впевнено приймаю цей виклик та довіру Президента України. Впевнений, що разом із командою досвідчених фахівців за підтримки громади Закарпаття, ми забезпечимо надійне та ефективне функціонування всіх державних інституцій, дотримання Конституції та законів України, прав і свобод наших громадян, створимо нові можливості для всебічного розвитку Закарпаття, зробимо все можливе для подолання наслідків пандемії, будемо працювати для покращення туристичної привабливості краю, втілювати в життя программу Президента "Велике будівництво".

Сподіваюся на конструктивну співпрацю з депутатським корпусом усіх новообраних рад Закарпаття задля підвищення якості життя, комфорту і безпеки закарпатців", – зазначив Анатолій Полосков.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0