"Готовий до конструктивного діалогу з усіма громадами Тячівщини й Рахівщини", – нардеп Василь Петьовка

Політика  23 грудня 2020 року, 18:43 857 ФОТО

Народний депутат Василь Петьовка зазначає, що готовий до конструктивного діалогу з громадами Тячівщини й Рахівщини. У дописі на своїй сторінці у фейсбуці Василь Петьовка поділився: "Справжні зміни в Україні проходять не лише через рішення у столичних кабінетах чиновників, а й через щире бажання простих людей змінювати життя своєї громади на краще.

Приємно, що на старті впровадження реформи децентралізації саме тячівські ОТГ стали першопрохідцями на шляху до успішних змін. Сьогодні Тячівська та Вільховецька громади є переконливим прикладом того, як бажання краян жити краще втілилося в реальність.

Народний депутат Василь Петьовка

Вмілий менеджмент вилився в реалізацію низки успішних проєктів – щорічно проводяться ремонти доріг, оновлюється освітня та спортивна інфраструктури, функціонують сучасні ЦНАПи.

Читайте також:  Народний депутат Василь Петьовка звернувся до Дениса Шмигаля

Тож поки деякі чиновники та депутати боялися нового, ці громади стали авангардом реформи.

Місцеві вибори стали завершенням об’єднавчих процесів. Відтепер кожна спроможна громада може підкреслити та розвинути свою унікальність, зробити життя краян комфортнішим.

Нардеп Василь Петьовка

Попереду найскладніше – створення нових структур в ОТГ, інші підходи до фінансування, нові можливості.

Тому я також переконаний, що у контексті розвитку громад нашого округу питання приналежності до тієї чи іншої політичної сили повинне відійти на задній план.

Читайте також:  "Тарифи на транспортування газу необґрунтовані!", – нардепи Петьовка, Лунченко, Поляк і Горват звернулись до прем’єр-міністра

Особисто я готовий до конструктивної співпраці з усіма головами громад Тячівщини та Рахівщини заради спільної мети - розвитку нашого регіону. Тож на завершення року здійснив робочу поїздку 72 округом.

Радує, що нові громади завжди можуть звернутися до своїх сусідів, аби на старті перейняти досвід втілення переваг децентралізації від успішних Тячівської та Вільховецької громад".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0