"Думкою громади при ухваленні рішення щодо тарифів на сесії Закарпатської облради знехтували", – депутат Андріана Сушко

Політика  19 січня 2021 року, 19:29 763

Закарпатська обласна рада сьогодні, 19 січня, ухвалила звернення до Президента України, Кабінету Міністрів та Верховної ради щодо недопущення підняття тарифів. Утім, обговорення та ухвалення документу супроводжувалося скандалом, оскільки керівництво облради відмовилося допустити у залу засідань представників громадськості та дати їм слово для висловлення позиції.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомила депутатка закарпатської обласної ради від партії «За майбутнє» Андріана Сушко. За її словами, натомість у залі засідань були присутніми працівники апарату ради і сторонні люди.

Читайте також:  Мітинг перед Закарпатською ОДА: відео з місця події

«Влада області в кращих традиціях окремих попередників не надала можливості представникам громадськості взяти участь у засіданні, пояснюючи такі дії локдауном. Незважаючи на карантин, у сесійній залі були присутні практично всі працівники апарату ради і багато інших людей з різних потрібних структур області. Моя пропозиція надати слово хоча б одному представнику від громади … навіть не була поставлена головуючим на голосування», – написала депутатка.

За словами депутатки, після тривалих дебатів депутати ухвалили узагальнений і компромісний варіант звернення, напрацьований спільно з головами фракцій. Утім тексту ухваленого документу станом на вечір 19 січня на сайті обласної ради ще не було.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0