"Головне завдання – консолідована співпраця", – нардеп Василь Петьовка

Політика  10 березня 2021 року, 13:03 1851

На долю місцевого самоврядування випали нелегкі часи. Після виборів громади зіткнулися з необхідністю утворення нових відділів та підбору кваліфікованого персоналу. При цьому пандемія коронавірусу посилила кадровий дефіцит – в той час, як громади не можуть знайти нових спеціалістів, масово хворіють діючі працівники, які забезпечують її роботу, – про це на своїй сторінці у соцмережі розповів народний депутат України Василь Петьовка

У дописі політика йдеться: "Баланс доходів та видатків часто вказує на нестачу коштів для виконання планів бюджету. В такі важкі часи нашим головним завданням є потреба в консолідованій співпраці. Щоб не шукати коштів на ресурсозатратний шлях, місцевим радам вигідніше взяти курс на міжмуніципальне співробітництво.

Читайте також:  П’ятірку найвпливовіших людей Закарпаття очолив Василь Петьовка

Ефективніше створити спільні центри з надання послуг або ж придбати послугу у іншої громади, ніж шукати мільйонні кошти для реалізації їх надання у себе. Освіта, транспорт, медицина, адмінпсолуги, вивезення та утилізація сміття – перелік взаємовигідної співпраці широкий та необмежений. Головне в цій історії – вміння знайти точки взаємопорозуміння та відкинути захмарні амбіції.

Будучи народним депутатом, я завжди готовий стати учасником таких діалогів між усіма головами громад Рахівщини та Тячівщини, незважаючи на їх партійне забарвлення. Як уряд, так і ВРУ повинні бути якісними партнерами для місцевої влади в ці складні часи!".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0