«Євробляхи», кредити, захист від рейдерства – Верховна Рада стала на захист громадян

Політика  16 квітня 2021 року, 15:17 2074

Спрощення розмитнення, протидія рейдерству, захист позичальників – соціально спрямовані закони на цьому тижні ухвалила Верховна Рада України. Участь у роботі парламенту взяли народні депутати, лідери партії «Рідне Закарпаття» Василь Петьовка, Роберт Горват, Валерій Лунченко.

Впродовж пленарного тижня українські парламентарі ухвалили важливі закони,  що дозволять громадянам вирішити ряд наболілих питань:

  • Розмитнення автомобілів: ухвалені Закони про тимчасове спрощення митного оформлення транспортних засобів, ввезених на митну територію України. Встановлено пільговий період розмитнення легкових автомобілів (та причепів до них) – так звані «євробляхи», а також сплати акцизного податку за спеціальною формулою. 

Читайте також:  Розмитнення авто 2021 за новим законом: яка формула та вартість

  • Ухвалено за основу законопроект щодо протидії  рейдерству, яким вдосконалили механізми запобігання незаконному захопленню корпоративних прав та майна, включно з земельними ділянками. 
  • За надання недостовірної інформації у деклараціях передбачається посилення кримінальної відповідальності.
  • Верховна Рада ухвалила і низку законів, спрямованих на захист прав позичальників за кредитами в іноземній валюті, в тому числі і щодо реструктуризації боргів за кредитами в іноземній валюті та списання неустойки за цими кредитними угодами.
Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0