Що влаштував скандальний голова Закарпатської організації партії «Слуга Народу» на митниці: подробиці

Політика  1 травня 2021 року, 16:28 5329

Народний депутат від партії Слуга народу, голова Закарпатської обласної організації політсили Микола Тищенко під час поїздки в Ужгород змусив в.о. голови місцевої митниці компліментарно говорити про жителів Угорщини. Спочатку Тищенко сказав, що на митниці великі черги, на які «дивиться вся країна». Після чого, нардеп покликав до себе в.о. голови митниці Миколу Пожо і попросив це пояснити.

«Ви почуйте мене, будь ласка: це наші сусіди. Угорщина — це країна, яка є нашим найголовнішим стратегічним партнером. І не треба на них кивати, що вони в чомусь винні. Вони ні в чому не винні, вони наші друзі», — заявив Тищенко.

Потім він кілька разів наказав це повторити голові митниці: «Кажіть: угорці — наші друзі». Після того, як останній повторив слова нардепа, Тищенко знову наказав повторити це двома мовами на камери. Зі свого боку, Пожо зауважив, що черг немає, на що Тищенко відповів: «Я бачу, що ви розігнали, що знали, що я їду».

Читайте також:  День народження дружини нардепа Тищенка: опубліковано відео скандальної вечірки у розпал карантину

«Всі чули? Керівник таможні сказав „угорці наші друзі“. І щоб я більше не чув, що угорці в чомусь винні, тому що вони там щось пропускають, щось ні», — додав Тищенко.

Потім нардеп вирішив з’ясувати у Миколи Пожо, коли буде добудований туалет. Голова митниці сказав, що через місяць виділені на це кошти почнуть використовувати. Тищенко попросив його сказати це «всій країні».

Микола Тищенко очолив закарпатський осередок Слуги народу 24 березня. До цього призначення він керував київською організацією партії. Під час довиборів у Верховну Раду Тищенко разом із колегами зі Слуги народу відвідав округ № 87 в Івано-Франківській області, де відзначився скандальною поведінкою. Тоді він переплутав Прикарпаття із Закарпаттям.

Джерело: НВ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 3
ТИЩЕНКО ПОЧУЙ 01.05.2021, 22:10
Микола Тищенко, ти придурок!! Угорська митниця працює тупо!! Якщо ви на собі не відчули що це таке коли перетинаєш кордон не потрібно принижувати нашу ДПСУ! Я на собі відчув це півроку тому,наші хлопці оформили нас за півгодини! Угорці навпаки машину одну оформляли по 2-3 години тобто о 22:00 ми вийшли з Українського кордону, а у 06:30 ми перетнули Угорську! Фільтруй свою гнилу роботу і не лізь де не маєш досвіду, добре було б якби ти це прочитав, і вибачився перед усією країною за свій недавній скандал гнида!
Вамош 01.05.2021, 20:21
Ця марга неєзана тут сиділа в сізо, а тепер блатує тут най заберуть назад в Київ, хай там бикує чудо тупорилоє
Василь 01.05.2021, 16:51
Клоун зелений! Нащо сюди приїхав? на шовдар і паску, на файну гостину на Великдень? Най не устроює тут показуху, як колись Зе влаштував із айфоном і таможником