Зустріч Зеленського і Путіна: Кулеба назвав умови

Політика  21 травня 2021 року, 14:58 1001

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба назвав ключовими умовами для зустрічі президента України Володимира Зеленського і президента Росії Володимира Путіна розмову про Донбас та Крим. Про це Кулеба розповів в інтерв’ю "Радіо НВ"

"Зустріч відбудеться тоді, коли ми, Київ, переконаємося, що на цій зустрічі ми зможемо предметно обговорити ті питання, які для нас є ключовими... Ми не будемо зустрічатися з Путіним для того, щоб не говорити про Донбас і Крим", – заявив міністр.

За словами Кулеби, зустріч Путіна і Зеленського народжується дуже важко. Він додав, що українська сторона готова до розмови, і його головна тема - це припинення війни і мир в Україні. При цьому Кулеба вважає, що рішення приймає в Росії Володимир Путін, а не хтось інший.

Читайте також:  Чи буде йти Зеленський на другий термін: відповідь президента

Міністр упевнений, що якщо ця зустріч відбудеться, то президент України буде дуже жорстко і принципово захищати українські інтереси.

Зауважимо, що Володимир Зеленський сподівається завершити війну на Донбасі, інспіровану Росією, за президентсва Володимира Путіна, український лідер ще діє в рамках домовленостей, досягнутих із лідерами Росії, Німеччини та Франції в Парижі. Наразі між Україною та Росією йдуть переговори про можливість зустрічі президентів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2