Василь Петьовка прокоментував ситуацію довкола земельної ділянки під парк у мікрорайоні Росвигово

Політика  27 травня 2021 року, 21:01 1702

Нардеп Василь Петьовка зазначив, що у ситуації довкола земельної ділянки під парк у мікрорайоні Росвигово потрібно діяти правомірно та мудро.

«ТОВ «Монінвест» на постійне користування ділянкою Мукачівська міська рада свідомо заводить місто у глухий кут. За гарними обіцянками побудувати парк чиновники приховують факт неправомірності прийнятого рішення, яке можуть оскаржити в суді. Враховуючи, що у 2006 та 2015 році Мукачево програло землекористувачу у судах всіх інстанцій, такий сценарій є цілком імовірним. З огляду на обставини, в яких опинилося місто та підприємство, логічно було б сісти та домовитися про врахування інтересів усіх сторін.

Як варіант - передача ділянки в оренду діючому землекористувачу ТОВ "Монінвест", а відтак надання дозволу на її викуп, але на вигідних для Мукачева умовах. Йдеться про покладання на інвестора зобов’язань власним коштом облаштувати на частині ділянки парк з дитячими майданчиками. За такого розвитку подій місту вдалося б заробити на оренді та продажі ділянки, і, що головне, суттєво заощадити кошти мукачівців на витратах з облаштування паркової інфраструктури. Але найважливіше те, що багаторічний спір нарешті було б вирішено, а головним вигодонабувачем стало би наше рідне Мукачево.

Наразі ж місто може розраховувати на затяжні судові процеси та популізм чиновників. Що ж, найкращий суддя - це час, який усе розставить по місцям. Дякую колегам з фракції «Рідне Закарпаття», які детально вивчають проєкти рішень та не підтримують ті, які суперечать чинному законодавству та розвитку міста, – повідомляє нардеп на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Коминарь 28.05.2021, 09:17
Мудро!!