Валерій Лунченко прокоментував узурпацію посади голови Групи ВРУ з міжпарламентських зв’язків з Угорщиною

Політика  2 червня 2021 року, 19:22 1114 ДОКУМЕНТ

Описує ситуацію народний депутат Валерій Лунченко на власній сторінці в Фейсбук. Нижче подаємо оригінальний авторський текст.

"Вчора, 1 червня, відбулася безпрецедентна подія: вперше в стінах парламенту відбулась узурпація посади голови Групи ВРУ з міжпарламентських зв’язків з Угорщиною.

А саме, без письмового та, навіть, усного повідомлення усіх членів вищезазначеної групи було скликано засідання, на якому з 63 членів, були присутні 34 – всі представники фракції "Слуги народу".

Читайте також:  Одіозний нардеп із Закарпаття "послав" Тищенка по-угорськи

На засіданні було прийнято рішення усунути з посади співголів групи (до речі, єдиних депутатів, які мають угорське коріння) – Нестора Шуфрича та мене. І призначити на посаду – ні кого іншого, а Миколу Тищенка!

Такі дії є неприпустимими, які порушують норми Положень ВРУ, та просто норми людського виховання,честі та гідності.

Я направив офіційного листа до Голови Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександру Мережку та голові підкомітету з питань міжпарламентського співробітництва Єлизаветі Ясько з проханням надання офіційних роз’яснень щодо законності проведення даних засідань.

А також тут, публічно, прошу Вас, Олександре Олександровичу та Єлизавето Олексіївно, не піддаватись на провокації . Як молоді політики, Ви маєте зберегти свою честь , гідність та повагу сво,їх виборців, адже тепер рішення за Вами!

Такі дії стовідсотково не приведуть до покращення стосунків між Угорщиною та Україною, які налагоджені нами протягом останніх років".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0