23
червня
Валерія Вашутич
"Холостячка" про телепроект та свою творчість
14:00
"Холостячка" про телепроект та свою творчість
Уродженка Мукачева, що знялась в шоу "Холостяк - 5" на телеканалі СТБ, стала першою учасницею нового, шостого сезону проекту. Дівчина розповість чому зголосилась шукати своє кохання за допомогою телевізійного шоу, який ідеал шукає в чоловіках та як участь в "Холостяку" змінила її життя. Окрім того, Валерія поділиться своєю творчість з читачами інтернет-видання "PMG.ua".
Світлана Мага 23 червня, 07:00
Вже багато було сказано і написано про твій ідеал чоловіка. Та все ж якщо можна узагальни нам цю інформацію. Яким він має бути чоловік завидної холостячки?
Валерія Вашутич 23 червня, 15:18
Мій ідеал – це стандартний чоловік. Він повинен бути люблячим, турботливим, з ним я маю мати багато спільного. Він повинен бути комунікабельним, постійно дивувати та вміти мене розсмішити. Загалом, він має мене емоційно підживлювати. В зовнішності ідеалом є актор Алек Болдуїн. Але не його характер і стиль життя. Не хочу, щоб мій обраний був таким “бабієм”.
Іванка Бондарук 23 червня, 00:29
Відомо що, ти наразі працюєш помічницею ювеліра в Парижі. Як часто буваєш в рідному Мукачеві? В тебе тут проживає родина?
Валерія Вашутич 23 червня, 15:24
Я живу зараз у Мукачеві. Мама та бабуся, з якими я прожила дитинство, теж проживають тут. А в Парижі я буваю три-чотири рази на рік, оскільки працюю там помічником антиквара. Практично всю роботу, пов’язану із перекладом книг, я виконую тут. Втім, бувають моменти, коли потрібно поїхати у столицю Франції, адже найцінніші книги обов’язково варто перекладати на місці.
Марина Шпак 22 червня, 23:38
Як батьки, а також рідні і друзі поставились до твоєї ініцативи шукати своє кохання за допомогою сили телебачення?
Валерія Вашутич 23 червня, 15:28
Спочатку найближчі люди не зрозуміли, навіщо це мені. Вони були в шоці від того, що я беру участь у телепроекті. Згодом усі почали підтримувати мене. Жодного поганого слова від батьків, друзів чи знайомих не чула. Лише підтримку. Наприклад, мама дізналась про мою участь у п’ятому сезоні телепроекту безпосередньо перед зйомками. Звісно, що після почутого вона була шокована. Але вона вірила в мене, всіляко підтримувала. І зараз, коли йду знову, вдруге на цей проект, усі вірять в позитивний результат.
Мирослава Вербищук 22 червня, 16:08
З огляду на досвід участі в телешоу, щоб ти порекомендувала дівчатам, які хочуть спробувати свої сили в подібних телевізійних проектах?
Валерія Вашутич 23 червня, 15:29
Найперше я б порадила бути собою. Телевізійна камера – це велика лінза, через яку видно усі емоції. Саме телевізійна камера і відкриває усю людську сутність, внутрішні почуття, емоційну особистість учасника телепроекту.
Олег Русин 22 червня, 14:46
Які плани в тебе на найближче майбутнє? Коли стартують зйомки «Холостяка 6»?
Валерія Вашутич 23 червня, 15:30
Чесно кажучи, я сама не знаю, коли розпочнуться зйомки шостого сезону шоу “Холостяк”. Щодо планів, то цьогоріч я планую поїхати в Париж, відпочити на Ібіці. Поки ніяких змін до зйомок телешоу. Що ж до далеких планів, то у мене є бажання виїхати з України, вивчитись на персонального тренера з фітнесу. А також мрію відрити власну арт-галерею.
Іван Гарагонич 22 червня, 14:43
Переглядаючи твої профілі в соціальних мережах можна побачили чимало любовної та філософської лірики. Звідки ти черпаєш натхнення? Що для тебе є музою?
Валерія Вашутич 23 червня, 15:32
Я з будь-чого беру натхнення для створення віршів. Навіть небо надихає мене. От буває таке, що сидиш собі ввечері, дивишся на природу – і в голову просяться рядки. Ніколи не виникає лірика з нічого. Слова приходять від спогадів чи пережитих емоцій.
Василь Царьов 22 червня, 14:41
Проект «Холостяк» - це чудова можливість «розкрутити себе», щоб у майбутньому отримати хорошу роботу і зробити успішну кар’єру?
Валерія Вашутич 23 червня, 15:33
Ні. Я маю улюблену роботу, завдяки якій заробляю гроші. У мене немає навіть бажання бути чи стати популярною. Для мене головне у цьому проекті знайти любов, знайти людину, з якою складуться стосунки, в яку я закохаюсь.