Мукачівець Роберт Мартон став чемпіоном України

Роберт Мартон із Мукачева завоював золото на Чемпіонаті України з боксу. Роберт Мартон виступав у категорії 92 кг. Він провів 3 поєдинки і у всіх трьох здобув перемогу.

Мукачівець Роберт Мартон завоював золото на Чемпіонаті України з боксу. Для спортсмена з Мукачева це перше золото Чемпіонату України серед дорослих.

11 вересня в Одесі відбулися фінальні поєдинки Чемпіонату України з боксу серед чоловіків. Ці змагання є головним національним стартом року для українських боксерів. Переможці визначалися у 13 вагових категоріях.

Роберт Мартон виступав у категорії 92 кг. Він провів 3 поєдинки і у всіх трьох здобув перемогу з рахунком 5:0.

Мукачівець Роберт Мартон став чемпіоном України – 01

Боксом Роберт займається вже 19 років. Свою кар’єру колись починав в Мукачеві.

На чемпіонаті України серед дорослих це його перше золото – розповідає спортсмен. Докладніше – у сюжеті "М-студіо".