У Берегівському районі збудують новий стадіон: як він виглядатиме

Спорт  3 лютого 2022 року, 08:13 626 ВІДЕО

Проєкт будівництва багатофункціонального стадіону в Кам’янській громаді на Берегівщині спрямований на розвиток спортивної інфраструктури.

Як повідомляє голова Закарпатської ОДА Віктор Микита, реалізувати його планують у 2022-2023 роках.

"Зараз на території громади немає спортивної бази, де можливо на належному рівні займатися фізичною культурою, проводити змагання, навчально-тренувальні збори з різних видів спорту. Неодноразово наголошував, що одним із важливих напрямків діяльності органів виконавчої влади та громад сьогодні є відновлення й активізація фізкультурно-спортивної роботи, посилення заходів щодо розвитку масового спорту серед дітей та молоді", – зауважив Віктор Микита.

Читайте також:  Упродовж 2021-го на Закарпатті відновили 9,5 км дороги М-06

За словами очільника краю, проєкт відповідає державній стратегії та Національній доктрині розвитку фізичної культури і спорту в Україні. Він передбачає будівництво футбольного поля із трав’яним покриттям, бігових доріжок із поліуретановим покриттям, центральної футбольної трибуни для глядачів, роздягалень, душових, ігрової кімнати для дітей, облаштування сучасної системи освітлення та інше.

Вартість реалізації першої черги ініціативи – 27 млн грн. Громада розробила проєкт та забезпечить співфінансування 2,7 млн грн. Загальна ж сума – понад 85 млн грн.

"На жаль, більшість спортивних об’єктів в області перебувають у занедбаному стані та не відповідають вимогам, які забезпечать розвиток молоді у громадах.
Крок за кроком ми змінимо цю ситуацію. На це сьогодні направлені зусилля менеджменту на усіх рівнях", – підкреслив Віктор Микита.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0