Закарпатка "з боями" доводила право виступити на Олімпіаді. Їй дозволили вийти на старт

Спорт  8 лютого 2022 року, 12:28 820

На Олімпійських іграх розпочалися змагання серед сноубордисток у паралельному гігантському слаломі.

І почалися вони для українських уболівальників з нервування. Закарпатка Аннамарі Данча вчасно не вийшла на старт. Не з власної вини. Нашу спортсменку не пускали, нібито через позитивний тест на коронавірус, який вона здала вранці.

Читайте також:  Закарпатець став першим українцем, що фінішував у топ-40 в чоловічому швидкісному спуску на Олімпіаді

Що трапилось

Аннамарі Данча прибула до Пекіна за кілька днів до старту своїх змагань на Олімпіаді-2022. Але одразу після прибуття вона здала позитивний тест на коронавірус.

Утім, за словами сноубордистки, у переддень основного старту вона отримала кілька негативних тестів, тож була допущена до змагань. Вона готувалася до кваліфікаційних заїздів, аж тоді до неї підійшли представники організаторів і повідомили, що змагатися українка не зможе через проблеми з тестом.

Данча за допомогою представників України на Олімпіаді-2022 у Пекіні змогла вибороти можливість стартувати: їй дали це право буквально перед її виступом, вона їхала окремо. Зрештою, у кваліфікаційних спусках Аннамарі показала не найкращий свій час і фінішувала 26-ю – це її найгірший виступ на Олімпійських іграх.

Що розповіла сама спортсменка

"Напевне, можна уже розкрити всі карти. У мене був позитивний тест після прибуття в Китай. Але ми не здавалися, в понеділок, о 10 ранку (за добу до старту, - прим. ред.) пішли негативні тести. Мені сказали, що я можу бути в close contacts – це така система, що я не зовсім чиста, але можу брати участь в змаганнях. Я знаходила в цьому плюси: у мене був водій з машиною, я не їздила автобусом як звичайні смертні. Я запізнилася на тренуваннях через це усе, але все було добре. Я була налаштована до кінця, просто бачила, що я на старті", – розповіла початок історії Аннамарі.

"І тут уже коли я на старті, залишалося п’ять пар переді мною. До мене підходять, кажуть, що я не можу стартувати, бо в мене погані тести. Я бачила, що тут є наша підтримка, були представники НОК, я їм давай дзвонити, щоб висилали тести. Почала боротися, відстоювати себе. Дуже важко тепер якось, це стрес. Мені було дуже важко зібратися на першу спробу, але багато людей мене підтримували, я дуже вдячна. Друга спроба наче нічого вийшла. Я тепер не маю спроби дивитися, але сподіваюся, що хоч до двадцятки потрапила", – пояснила Аннамарі.

Її допустили до старту безпосередньо за 5 хвилин на першої спроби. І сноубордистка визнає, провела її слабо.

"Мені за 5 хвилин до виходу сказали, що я допущена. Я зібралася як могла. Проїхала я слабо, коли побачила час – вжахнулася. Але в другій спробі думаю набагато краще. Сподіваюся, що хтось впаде і я пройду до 16-ки, а там уже", – сказала сноубордистка ще до завершення відбору.

Джерело: Суспільне
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0