• Telegram 10 900+
  • Instagram 14 400+
  • Viber 16 200+

"Минай" та "Рух" зіграли внічию

У матчі 28-го туру УПЛ в Минаї перемога потрібна була обидвом командам. Але "Минай" та "Рух" обмежились двома набраними очками на двох. Тепер в активі закарпатців 30 очок. "Минай" (Минай) – "Рух" (Львів) – 0:0.

Перший тайм пройшов за помітної переваги господарів. Закарпатці більше атакували, частіше били, але за гостей надійно грав каркас воріт. Спочатку хрестовина взяла на себе удар головою Сергія Петька. А вже у компенсований до першого тайму час поперечина завадили вразити ціль Єгору Твердохлібу.

Львів’яни до перерви мали хіба, як то кажуть, напівмоменти. Удар Климчука був занадто слабкий, щоб змусити помилитись Олександра Бандуру, а Довгий головою пробив в метрах п’яти від цілі.

"Минай" наприкінці матчу поступився команді "Дніпро-1"

Після перерви з виходом на заміну Таллеса активніше заграли львів’яни, проте гостроти біля воріт Бандури було мінімум. Моментами здавалось, що "Рух" після провального першого тайму взагалі почав грати на нічию. Пауз у матчі стало більше, а моментів менше.

Закарпатці намагались тиснути до останнього, проте забити переможний гол не змогли.