• Instagram 14 400+
  • Viber 16 200+

«Минай» у першій грі сезону зазнав поразки від «Динамо»

«Минай» у першій грі сезону зазнав поразки від «Динамо»

На старті нової кампанії чемпіонату України киянам дістався суперник із Закарпаття.

«Минай» ніколи не перемагав «Динамо» в 6 попередніх особистих зустрічах, ба більше, не забив жодного гола у ворота «біло-синіх» (14:0). Мірча Луческу випустив у старті Андрія Ярмоленка, який цього літа повернувся в Київ, а також 22-річного дебютанта Крістіана Біловара.

Для юного оборонця перший матч за дорослу команду видався не надто вдалим. Вже на перших хвилинах Біловар двічі обрізався у власному штрафному. Одарюк пробачив киянам, пробивши головою з лінії воротарського вище поперечки. Після розіграшу від воріт Крістіан подарував м’яч Вітенчуку, а той з 20 метрів не схибив.

«Минай» втримував перевагу до екватора тайму. Одарюк невдало виніс м’яч — Ванат скористався помилкою. За мить Шапаренко розпочав блискучу атаку з центра поля. Дубінчак з флангу прострелив на Буяльского. Віталій відборовся спиною до воріт й асистував Ванату — форвард киян оформив дубль протягом трьох хвилин.

Камбек «біло-синіх» ледь не зіпсував Денис Попов, влетівши ногою в суперника на рівному місці. Господарі залишились в меншості перед свистком на перерву.

На старті другої половини Біловар знову ледь не привіз аналогічний гол. Цього разу Бущан врятував. На 57-й хвилині Бандура вдався до фолу останньої надії, щоб зупинити Ярмоленка на підході до штрафного — на полі відновився кількісний паритет. Навіть після вилучення кіпера «Минай» міг забивати щонайменше два голи, але господарів врятувала неймовірна гра кіпера.

Під завісу гри Панасенко привіз пенальті, збивши Дубінчака у штрафному. Буяльський реалізував 11-метровий. Крапку в поєдинку поставив Караваєв, який замінив Ярмоленка — 4:1.