• Гол від військового, коментар Любеновіча українською: як пройшла гра Минай-Олександрія

Гол від військового, коментар Любеновіча українською: як пройшла гра Минай-Олександрія

Сьогодні закарпатці приймали вдома гостей із Миколаїівщини — футбольну команду «Олександрія». Матч завершився із результатом 2:2.

31 березня в Ужгороді пройшла гра між ФК «Минай» та ФК «Олександрія». Перед матчем право зробити символічний удар по м’ячу надали військовому Олександру Степанюку, який добровільно пішов захищати Україну у 2022 році і зараз, після контузій, проходить військову службу в Ужгородському РТЦК та СП.

«За освітою Олександр Степанюк — юрист, за що й отримав свій позивний. Футболку з п’ятим номером „Юрист“ українському військовому вручив президент ФК „Минай“ Валерій Пересоляк», — повідомляє прес-служба «Минаю».

«Шахтар» впевнено здолав «Минай»

Голи у грі належали Устименку, 63, Гунічеву, 75 та Кулакову, 50, Калітвінцеву, 58. Також на 68 хвилині була спроба пенальті від Ковальця, але вона не увінчалася успіхом.

Наприкінці гри головний тренер «Минаю» Желько Любеновіч дав перший коментар українською: «Хочу сказати, що та гра, яку ми показали при 0:2, дорогого коштує. Одне очко йде нам в скарбничку. Дякую за гру і рухаємося далі».

На відповідь, чому минайці були настільки сильними у другому таймі, відповів так: «Могли виграти. Але сьогоднішня нічия — закономірна. Цікаво, що перед виходом Гунічева на поле я сказав йому, що він точно заб’є — і він забив. Стосовно того, що команда багато забиває: коли очолив команду казав, що гратимемо в атакувальний футбол. Це ми і показуємо своїм футболом на полі».

Нагадаємо, минулого тижня черкаський «ЛНЗ» поступився закарпатському «Минаю».