ФК "Радванка" став володарем Кубка Ужгорода з футболу

Сьогодні на ужгородському стадіоні "Авангард" відбувся фінал Кубку міста з футболу, у якому зійшлись команди "Минай" та "Радванка".

Протягом усієї гри минайці намагались будь-яким способом контролювати хід гри. Та футболісти з Радванки використовували кожну осічку суперника. Причому у першому таймі вони двічі використали такі нагоди сповна. Спочатку на 28 хвилині відкрив рахунок у зустрічі Гаврелешко, а під кінець першої сорокап’ятихвилинки  Жоффчак розписався другим голом у воротах "Минаю".

Під час перерви поєдинку відбулось нагородження спортивних журналістів з нагоди професійного свята та 70-річчя Федерації футболу Закарпаття. Почесну грамоту отримала і редакція газети "Панорама" за активне висвітлення обласного футболу та популяризацію цього виду спорту на Закарпатті.

Продовжуючи тему гри, варто зауважити, що Жоффчак потроїв відстань у рахунку - 0:3. Завдяки трьом м’ячам "Радванка" і стала переможцем Кубку обласного центру з футболу.

Найкращим гравцем у складі "Минаю" є Владислав Микуляк, а у "Радванки" - Олександр Грицкевич.