Спорт   • 12 червня 2015 року, 13:04513

Представники закарпатського спорту зустрілись із заступником міністра

Представники закарпатського спорту зустрілись із заступником міністра

У п’ятницю, 12 червня, заступник міністра молоді та спорту Ярослав Войтович, в рамках робочого візиту на Закарпаття, провів нараду з керівниками спортивних федерацій області, директорами спортивних шкіл, головами спортивних товариств, клубів, закладів фізкультури і спорту.

У заході також взяли участь перший заступник голови обласної ради Михайло Попович та начальник управління молоді та спорту ОДА Денис Ман, – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

«Під час свого візиту на Закарпаття мав нагоду вивчити проблеми та ознайомитися з вашою роботою. Влада відкрита до співпраці і за допомогою громадських організацій і об’єднань та людей - професіоналів нам вдасться підняти розвиток спорту в державі на якісний рівень», - зазначив заступник міністра, звертаючись до присутніх.

Далі нарада відбувалася у форматі діалогу. Присутні зверталися до урядовця з конкретними наболілими питаннями, які стосуються функціонування спортивних закладів області. Зокрема йшлося і про існування та фінансування спортивних шкіл та товариств після адміністративної реформи в країні.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів