Спорт   • 20 червня 2015 року, 16:02658

На Мукачівщині завтра відбудуться велосипедні змагання "Апхіл Сент-Міклош"

На Мукачівщині завтра відбудуться велосипедні змагання "Апхіл Сент-Міклош"

21 червня любителів велоспорту запрошують позмагатися у швидкості на пересічній місцевості й отримати свою порцію адреналіну в дисципліні «апхіл» (підйом в гору).

Змагання проходитимуть поблизу Мукачева. Цієї неділі проведуть пробний заїзд серед велосипедистів різного рівня підготовки, з метою оцінки дистанції та виділення вікових груп.

Велолюбителі подолають дистанцію у 6500 метрів з перепадом висот 355 метрів за маршрутом: Вільховиця - Лецовиця - Бабичі.

За форматом змагання нагадують гірські етапи в шосейному велоспорті. Як правило, проводиться на дорогах із твердим покриттям. Зазвичай, учасники стартують групами, поділеними на різні вікові категорії. 

"Наразі в області проводиться обласний чемпіонат з апхілу в селі Рокосово. Наш апхіл за дистанцією коротший на 500 метрів та має менший градієнт. Але траса цікава своєю динамічністю, чередуванням більш крутих та пологих частин. Це змагання на витривалість. Молоді чоловіки в категорії 20-30 років, очікувано, проїдуть дистанцію за 21-26 хвилин", - розповів ініціатор проекту Євген Новак. В майбутньому змагання планують зробити традиційними.

"Це може бути, в майбутньому, літній варіант обласних чи міськрайонних змагань для тих, хто більш-менш катається, як спортсмен-аматор. Закарпаття - це гірський край, це потенційна Мекка для велосипедистів. Вже зараз у нас тренуються молодіжні збірні України з МТБ та шосе", - поділився планами на майбутнє організатор заїзду.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів