У Берегові стартував чемпіонат міста з міні-футболу

В чемпіонаті бере участь вісім команд, які за перший тур забили – 20 голів.

ФК «Дружба» - ФК «Мікраш» – 9:0

Голи: Р. Варцаба - 4, Л. Тар - 3, І. Маргітич - 1, Д. Варцаба - 1.

В першій грі боротьби не було. ФК «Мікраш» нова молода команда, якій цього сезону потрібно набратися терпіння та досвіду. Команда дуже добре грала, cтворювала безліч моментів, які просто не могла реалізувати. Та найболючіша ланка у ФК «Мікраш» -  це голкіпер. На жаль, команді треба добряче подумати до другого туру, аби не було пропущених голів з іншої сторони поля.

ФК «Котнар» - ФК «Центр» – 4:3

Голи: Р. Нодь - 3, Ю. Мікец - 1 (ФК «Котнар»); Я. Багмуцький - 1, Я. Гоблик – 1, В. Шкурін – 1 (ФК «Центр»).

Вилучення: В. Шкурін (ФК «Центр»)

Перед початком гри фаворитом були котнарівці, але підопічні Валентина Шиповича грали не за рахунок майстерності, а на куражі. Швидкий м’яч Роберта Нодя не зупинив гравців «Центру». Зусиллями двох Ярославів Багмуцького та Гоблика, а ще гол Віталія Шкуріна завершив перший тайм на користь «центральників». У другому таймі футболісти «Центру»  почали грати на відбій. Натомість підопічні Юрія Пейтера з останніх зусиль ринулись вперед. Останні хвилини принесли «виноробам» свої плоди. Голи Юлія Мікеца та Роберта Надя дали «Котнару» мінімальну перемогу.

ФК «Інтер» - ФК «Гела» – 0:4

Голи: М. Міщенко – 4.

Матч видався бойовим. Минулорічні віце-чемпіони розпочали грати першим номером, а ось «Інтер», який непогано укомплектувався, грав на контратаках. Підопічні Олександра Болдога в першій половині гри створили багато моментів. Дуже добре почував себе на полі голкіпер «інтернаціоналістів» Василь Синевич. Перша половини гри пройшла в суху – 0:0. Другий тайм розпочався вдало для «Гели». Підопічні Ігоря Загієва організували результативну атаку, в якій крапку поклав Микола Міщенко. До кінця матчу Микола оформив на свій рахунок «покер» і приніс своїй команді впевнену перемогу.

Ще одна гра між «Збірною журналістів» та «Збірною бійців АТО» була перенесена на невизначений час.