• Мукачівець Сергій Расчупкін став переможцем легкоатлетичних змагань у Словаччині

19 липня у словацькому селищі Банське, що неподалік від Вранова-над-Топльоу, відбулися традиційні, вже двадцяті за ліком, легкоатлетичні змагання з бігу на шосе “Банчанська десятка” (Bančanská desiatka). За надзвичайної спеки (стовпчик термометра підступав до +40), переможцем на головній дистанції з майже 200-метровим набором висоти став мукачівець Сергій Расчупкін. Десятикілометрову трасу Сергій подолав за 34 хвилини і 48 секунд. Поляки Конрад Матеуш Дзєдзіц та Едмунд Крамарц, що зайняли друге та третє місця, програли нашому земляку майже дві хвилини.

У дитячих категоріях найвдаліше із мукачівців виступили Катерина та Владислав Цепурдеї, які зайняли друге і четверте місця в змаганнях серед однолітків.

Нагадаємо, днями Сергій Расчупкін побував у гостях у прес-центрі "Панорама", де відповів на чимало питань як журналістів, так і читачів видання PMG.ua.