• Instagram 14 300+
  • Viber 18 800+
  • Молодіжка «Говерли» поступилась юнакам з полтавської «Ворскли»

Молодіжка «Говерли» поступилась юнакам з полтавської «Ворскли»

Повна перевага молоді «Ворскли» над однолітками з ужгородської «Говерли» в двох таймах вилилася в підсумкову крупну перемогу полтавчан.

На перших хвилинах з гострого кута, вийшовши сам-на-сам, бив Авраменко, врятував воротар. Після двох «стандартів» від Ічанського лише майстерність стража воріт ужгородців врятувала господарів. У лінії захисту «Ворскли», ніби мур, стояли Квасний з Пернацьким, які майже не залишали шансів на маневр гравцям передньої лінії закарпатців, - стверджує прес-служба ФК «Ворскла».

Йшла десята хвилина, коли Ічанський віддав гостру передачу зліва, й Авраменко відкрив рахунок, замкнувши дальню штангу - 0:1.

У другому таймі на 62-й хвилині у складі гостей на заміну вийшов Січкарук. Цей гравець і відзначився другим голом за полтавську команду. Потроїв рахунок Котьо, кий відзначився автоголом.

«Говерла» U-21 - «Ворскла» U-21 - 0:3

Голи: Авраменко 10, Січкарук 63, Котьо 66 (аг)

«Говерла»: Блох, Котьо (Ковчар, 73), Микитишин, Ількович, Гончар, Добровольський, Лисаченко, Тома, Гей (Бако, 67), Русин, Беца (Хоменко, 59).

«Ворскла»: Ткаченко, Одарюк, Пернацький, Бобров, Квасний, Авраменко (Жениленко, 84), Кравченко (Гаркуша, 77), Ічанський (к), Олійник, Джемаль, Шаповал (Січкарук 62).