Спорт   • 29 липня 2015 року, 19:24569

Мукачівець Сергій Расчупкін здобув призове місце на легкоатлетичних змаганнях у Словаччині

Нещодавно у словацькому Стражському пройшли змагання з двох видів спорту: традиційний легкоатлетичний забіг по шосе на 10 кілометрів "Лаборецька десятка" та 25-кілометровий заїзд на гірських велосипедах "Лаборецька MTB".

Обидва старти ознаменувалися впевненою перемогою закарпатців. Серед велосипедистів найсильнішим виявився майстер спорту з крос-кантрі, багаторазовий чемпіон України з велоорієнтування Олексій Жданович з Ужгорода (54.38). Друге та третє місця відповідно посіли словаки Матуш Гайнік та Даніель Велл.

Що ж до результатів забігу, то першою серед легкоатлеток також фінішувала ужгородка Наталія Малая (41.11) – екс-чемпіонка України з гірського бігу. Четвертий результат в цій категорії у Ніни Расчупкіної з Мукачева.

Найбільш запеклою була боротьба за першість в змаганнях серед чоловіків. Зразу зі старту у відрив пішли двоє спортсменів у майках української збірної – кошичанин Тібор Шахайда та його товариш мукачівець Сергій Расчупкін. У такому порядку вони й фінішували: переміг Тібор, подолавши десятикілометрівку за 32 хвилини та 9 секунд, Сергій – через 21 секунду – другим. Третій результат – 34:21 – в ужгородця Анатолія Малого. Денис Соболь з Мукачева фінішував 29-м.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів