Спорт   • 31 липня 2015 року, 14:35482

"Обмиємо" ваші медалі після Олімпіади в Ріо-де-Жанейро, – губернатор до спортсменів

"Обмиємо" ваші медалі після Олімпіади в Ріо-де-Жанейро, – губернатор до спортсменів

Із закарпатськими кандидатами до складу збірної команди України, яка візьме участь в Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро керівник краю зустрівся у п’ятницю, 31 липня.

Серед закарпатських кандидатів, які мають шанс виступити на Олімпійських іграх спортсмени з чотирьох видів спорту: Анатолій Герей - фехтування, Євген М’ягкий - греко-римська боротьба, Костянтин Рева - важка атлетика та Роман Романенко - легка атлетика. Їх очільнику області представив начальник управління молоді та спорту ОДА Денис Ман, – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Хлопці розповіли Геннадію Москалю про досягнення та особливості підготовки у своєму виді спорту. За словами спортсменів, нині їм найбільше бракує коштів на спортивне харчування та екіпірування, покращення потребують також житлові умови.

Посадовці запевнили – зроблять все від них залежне, аби допомогти спортсменам з житлом. Певними коштами можуть покрити витрати за рахунок регулярної видачі стипендій. А ще - допомогти придбати комплекти спортивної форми та екіпірування за рахунок обласної програми фізичної культури і спорту.

Геннадій Москаль висловив підтримку спортсменам, які представляють Закарпаття на міжнародних змаганнях . " Розумію, що вам необхідно підтримувати форму, правильно харчуватися та тримати режим. Все це вимагає коштів. Ми допоможемо покрити частину ваших витрат, - зазначив Геннадій Москаль. - Бажаю успішного тренування, підготовки до змагань, щоб після Олімпіади в Ріо-де-Жанейро ми зустрілися тут і «обмивали» ваші олімпійські нагороди».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів