Спорт   • 12 серпня 2015 року, 14:07511

Перемогу в чемпіонаті України зі спортивного орієнтування здобули закарпатські спортсмени

Перемогу в чемпіонаті України зі спортивного орієнтування здобули закарпатські спортсмени

Днями завершились всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування серед гуртків позашкільних навчальних закладів, що проходили в селі Оріховиця Ужгородського району.

Всього було представлено 250 учасників з 14 областей України, - інформують в Управлінні молоді та спорту Закарпатської ОДА.

У п’ятницю на учасників чекала довга дистанція (Оріховиця), у суботу - естафета (поблизу стадіону в Перечині), а в неділю спортсмени змагалися у центрі старого міста.

Переможцями серед позашкільних навчальних закладів зі спортивного орієнтування стала команда Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді.

Команда Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді розташувалася на другій сходинці.

Трійку призерів замкнула команда Вінницького центру туризму.

У складі переможців збірної Закарпатського центру туризму відзначилися ужгородці Андрій Василина, Вероніка Гуснай, Дарина Морозова, Крістіан Вішколц; представники Ужгородщини Крістіна Бобер, Володимир Манцулич, Михайло Балога; мукачівці Ніна, Катерина і Владислав Цепурдеї, Ірина Розман та Владислав Французов.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів