Спорт   • 17 серпня 2015 року, 16:05412

Обласні футбольні функціонери готуються до другого кола чемпіонату Закарпаття

Обласні футбольні функціонери готуються до другого кола чемпіонату Закарпаття

Нещодавно в Будинку футболу ФФЗ в Мукачеві відбувся навчальний семінар делегатів Федерації футболу Закарпаття.

Семінар проводили заступник голови ФФЗ, голова інспекторського комітету ФФЗ Віктор Наскалов та голова комітету арбітрів ФФЗ, арбітр Прем’єр-ліги України Ярослав Козик. Спочатку було проведено аналіз роботи делегатів у першому колі. Вказано на недоліки та позитивні моменти у роботі делегатів. Обговорено найактуальніші проблеми і шляхи їх вирішення. Зупинилися на тих важливих питаннях, вирішення яких сприятиме проведенню матчів на високому рівні, щоб у цей складний час футбол був дійсно спортивним святом для краян.

У роботі семінару взяв участь голова ФФЗ Іван Дуран, який звертаючись до учасників семінару, зосередив увагу на основних напрямках діяльності, на необхідності дотримуватися футбольних правил і регламенту проведення змагань. Наголосив про взаємодію суддів та інспекторів, усвідомлення спільної відповідальності за організацію поєдинків, а також на необхідності об’єктивного висвітлення всіх подій під час проведення матчів, - повідомили у прес-службі Федерації футболу Закарпаття.

В обговоренні активну участь взяли Іван Головко, Федір Варга, Семен Головнич, Ярослав Маєревич, Йосип Шитєв та інші.

На завершення Віктор Наскалов ознайомив присутніх з організацією роботи в другому колі, наголосив на необхідності дотримання своєчасного надання інформації, побажав всім плідної роботи та об’єктивного оцінювання роботи арбітрів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів