Спорт   • 19 серпня 2015 року, 11:04545

В’ячеслав Грозний відмовився тренувати "Говерлу" за безкоштовно

В’ячеслав Грозний відмовився тренувати "Говерлу" за безкоштовно

Керманич ужгородської "Говерли" В’ячеслав Грозний розповів про свої подальші плани на співпрацю з клубом Нестора Шуфрича.

"Не знаю, звідки з’явилася інформація про те, що я залишив "Говерлу". Після матчу з "Металістом" я сказав, що не їду в Ужгород, оскільки буду зустрічатися з власником клубу в Києві. Але мій тренерський штаб буде продовжувати працювати за раніше зверстаною програмою. Так що я нікуди не пішов і заяву про відставку не писав.

Зараз я чекаю на можливість зустрітися з власником клубу. Після цієї зустрічі я розповім, яке прийму рішення. Але я скажу так: якщо клуб мене не може захистити, то я це зроблю сам.

Я не образився на ЗМІ! Я образився на тих покидьків, які використовують журналістів для того, щоб давати неправдиву інформацію. Мені абсолютно зрозуміло, що це було замовлення для того, щоб вбити клин між мною і футболістами.

Я вам більше скажу: деяким агентам вигідно прибрати Грозного і поставити в "Говерлу" керованого тренера. Це все йде звідти, я прекрасно це розумію", - розповів 59-річний фахівець.

Джерело: ТСН Проспорт
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів