• Viber 16 200+
  • Головна
  • Спорт
  • У Виноградові до Дня Незалежності відбулись змагання з швидких та блискавичних шашок

До Дня Незалежності України у Виноградові провели чемпіонати зі швидких і блискавичних шашок-64.

Серед учасників сильний гравець Олександр Студеняк з Солотвина, якому недавно виповнилося 70 років! Його результат - 13 очок із можливих 14 у швидких шашках-64.

Микола Кошілко з Тячева виборов друге місце. На третьому – Володимир Шопа (с. Лавки, Мукачівського району).

Серед жінок чемпіонкою області з швидких шашок-64 визначено Галину Віхніну з Ужгорода.

Юні спортсмени визначали кращих з швидких шашок-64 в окремому турнірі. Повторив минулорічний результат Богдан Роман, представник шахово-шашкового клубу «Вікторія» Іршавського районного Будинку дитячої творчості, який впевнено виграв перше місце. Друге місце виборола Наталка Воробканич (шахово-шашковий клуб «Вікторія»), третім призером став Богдан Асеєв (шахово-шашковий клуб «Вікторія»). Серед дівчат призерами стали: Наталка Воробканич і представниці Виноградівського клубу «Севлюш» Вікторія Муцик та Анжела Ціп.

Георгій Плавайко, набравши неабиякий темп, виграв у основних конкурентів. Друге місце виборов Микола Кошілко, а третім призером став Карло Улман (Свалява). Ольгу Павляк (Іршава) визнано чемпіонкою серед жінок.