Спорт   • 31 серпня 2015 року, 08:23542

Дякую "Динамо", що дали нам гравців, звертався з цим проханням і до "Дніпра", і до "Шахтаря", – Грозний

Дякую "Динамо", що дали нам гравців, звертався з цим проханням і до "Дніпра", і до "Шахтаря", – Грозний

Головний тренер «Говерли» В’ячеслав Грозний розповів про те, що ужгородці збираються орендувати у київського «Динамо» ще кілька футболістів.

«Завершується трансферне вікно, думаю, що на днях до нас долучаться ще футболісти з «Динамо», «Дніпра», бо нині не маю ким підсилити гру, особливо в атаці. В нас є Каверін, який лише днями після травми знову повернувся до нас, але не ризикнув його випускати на цей матч, щоб не стався рецидив.

Сьогодні в нашому складі молоді футболісти 1995-1993 років народження, вони ростуть у нас. Певен, якщо Андрій Цуріков так продовжить грати й надалі, то взимку він знову повернеться до «Динамо». Хльобас теж прогресує, але в його дії внесемо певні корективи.

Дякую «Динамо», що дали нам гравців, звертався з цим проханням і до «Дніпра», і до «Шахтаря».

Зараз закривається трансферне вікно. Враховуючи, що в нас є велика кількість гравців «Динамо», то був сенс порадитися з Суркісом, як рухатися далі. Бо я особисто розглядаю різні варіанти. Це нормальна ситуація - мені треба розуміти, чи шукати іншу команду і їхати туди, де я продовжу свою трудову діяльність, або обговорити аспекти взаємодії. Повірте, не фінансові, а поповнення новими кадрами з «Динамо», бо мені не вистачає гравців. Мені ніхто не пропонував фінансову винагороду. Якби це було, то обов’язково сказав би про це і вам, і нашому керівництву», - цитує Грозного офіційний сайт «Говерли».

Джерело: 1927.kiev.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів