Перший заступник голови ОДА Іван Дуран зустрівся із закарпатськими спортивними журналістами

Спорт  5 лютого 2016 року, 13:13 1094

У приміщенні Закарпатської облдержадміністрації, перший заступник голови ОДА, голова Федерації футболу Закарпаття Іван Дуран зустрівся зі спортивними журналістами.

Керівник наголосив на ролі спортивної журналістики в сучасному житті, висловив своє бачення перспектив її розвитку та вручив посвідчення члена Асоціації спортивних журналістів України ряду працівників ЗМІ та іншим представникам спортивно-медійної галузі. Крім того, поінформував присутніх про стан справ у футболі Закарпаття, зокрема щодо її основної команди – ФК «Говерла».

У свою чергу голова Закарпатської організації АСЖУ Василь Гаджега розповів про підбиття підсумків спортивного року в Києві, у Асоціації спортивних журналістів України, та порушив тему створення Музею спортивної і олімпійської слави Закарпаття. Заступник голови колегії управління молоді і спорту ОДА Олег Муртазін зазначив, що таку ініціативу цілком підтримує керівництво облдержадміністрації й на потреби названого музею вже виділено з бюджету 50 тисяч гривень, – йдеться у повідомленні прес-служби Федерації футболу Закарпаття.

В обговорені порушених на зустрічі питань узяли участь провідні журналісти краю.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0