• Двоє мукачівців здобули золоті медалі «західної зони» чемпіонату України з греко-римської боротьби

Нещодавно у м. Березне Рівненської області проводився чемпіонат України з греко-римської боротьби у «західній зоні» серед юнаків 1999-2000 років народження.

У цих змаганнях взяли участь у складі збірної команди Закарпаття команди Мукачівського, Тячівського та Виноградівського районів. Спортсмени виступали у всіх вікових категоріях та показали непогані результати, – зазначає Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА.

За підсумками змагань наша збірна Закарпаття виборола 3 золоті, 2 срібні та 6 бронзових нагород.
Чемпіонами стали:
Чмир Іван – Мукачево (42 кілограми) ;
Шендрик Михайло – Мукачево (85 кілограм);
Шестак Ілля – Виноградів (100 кілограм).

Візичканич Іван – Тячів-Виноградів;
Довжан Ілля – Виноградів (100 кілограм).

За результатами виступу збірна команда Закарпатської області зайняла 2 командне місце, була нагороджена дипломом та кубком. Ці змагання є відбірковими до фінальної частини чемпіонату України, які відбудуться у Вінниці цього року.