• Головна
  • Спорт
  • Закарпатець Анатолій Герей у складі збірної України здобув бронзу Кубку світу з фехтування

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє Юліанна Герей-Митейко.

Збірна України з фехтування здобула бронзові нагороди чемпіонату світу з фехтування, який проходить у канадському Ванкувері.

Під час міжнародного турніру наша збірна здолала американців (44:37), німців (45:30), але у боротьбі за фінал українці поступились казахам з рахунком 43:45.

У поєдинку за третє місце українські хлопці здолали суперників з Естонії.

Завдяки бронзі збірна України знаходиться на другому місці у світовому рейтингу і має високі шанси на участь у Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.