В Ужгороді вчетверте відбудеться Кубок України з художньої гімнастики

Спорт  15 лютого 2016 року, 14:00 2443

Наприкінці тижня в Ужгороді відбудеться масштабна і знакова подія – Кубок України з художньої гімнастики. Участь у заході візьмуть майже 200 спортсменок з усієї країни, в тому числі з Луганської та Донецької областей.

"Щоразу на змагання такого рівня приїжджають зіркові спортсменки. Цього разу це будуть: Аня Різатдінова, Вікторія Мазур, Настя Мульміна, а особливо очікуваними гостями є Альбіна Миколаївна та Ірина Іванівна Дерюгіни. Дуже добре, що маємо нагоду спілкуватися з такими людьми, почути їх зауваження і побажання. То для нас дуже важливо", – прокоментувала Президент Закарпатської обласної федерації з художньої гімнастики та співорганізатор заходу Валентина Плавайко. За її словами, чемпіонат України з художньої гімнастики проводиться в Ужгороді уже вчетверте поспіль. І саме тут збирається еліта цього виду спорту, проходить обмін досвідом, народжуються нові зірки. "Те, що Ужгород знов приймає такого рівня змагання, – свідчить про те, що можемо створити комфортні умови і провести захід на високому рівні", – додала вона.

Валентина Плавайко зазначила, що Кубок для національної збірної команди гімнасток є генеральною репетицією перед Кубком світу, який проходитиме у Фінляндії. Туди дівчата відлітають одразу ж після завершення змагань в Ужгороді, – інформує агенство комунікацій "ПАЗЛ".

Розпочнуться змагання 19 лютого о 9:00. Цього ж дня о 14:30 відбудеться урочистий парад-відкриття. Загалом же змагання проходитимуть 19, 20 та 21 лютого з 9:00 до 20:00.

Місце проведення – спорткомплекс "Юність" (м.Ужгород, вул.Заньковецької, 5).

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0