У Дубовому відбувся Міжнародний волейбольний турнір «Кубок Шевері»

Спорт  21 березня 2016 року, 13:27 800 ФОТО

У неділю, 20 березня, у спортзалі ЗМТ смт. Дубове Тячівського району пройшов XIХ міжнародний турнір з волейболу "Кубок Шевері", присвячений пам’яті І.В. Шевері – вчителю Дубівської школи. Змагання пройшли за сприяння народного депутата України Василя Петьовки. Учасниками міжнародного турніру стали команди волейболістів з Дубового, Ужгорода та Нижньої Апші, а також спортсмени з румунського міста Бая-Маре.

Урочистість з нагоди волейбольного свята відкрив Віктор Шеверя. Він привітав присутніх  та розповів історію заснування спортивного кубка. Присутні вшанували хвилиною мовчання Івана Шеверю, завдяки якому волейбол у Дубовому здобув популярність.

Далі слово було надано помічнику народного депутата України Василя Петьовки Степану Хомі, який звернув увагу на важливості популяризації здорового способу життя серед молоді та зазначив, що, народний депутат Василь Петьовка завжди підтримує такі добрі наміри та починання.

Привітали присутніх і директор ЗМТ В’ячеслав Горобець та громадський активіст Іван Сойма, який відмітив важливий вклад засновників та організаторів цього волейбольного турніру у популяризацію здорового способу життя.

Після урочистого виконання Державних Гімнів Румунії та України розпочались спортивні змагання.

Волейбольні ігри проводились за коловою системою. За результатами турніру визначили переможців. Так, третє місце розділили між собою дві команди – волейболісти з Дубового та румунські гості – команда з Бая-Маре. Друге місце посіли спортсмени з Нижньої Апші, а перше місце та головний кубок турніру вибороли волейболісти з Ужгорода.

Оргкомітет та суддівська колегія також визначили кращих гравців турніру. Всі переможці отримали заслужені нагороди: медалі, грамоти та кубки. На завершення свята учасники та організатори турніру зробили спільне фото.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0