На Ужгородщині відбувся чемпіонат області з пішохідного туризму

Спорт  4 квітня 2016 року, 14:21 565

Нещодавно на території Ужгородського району відбувся ІІ (обласний) етап чемпіонату України серед юнаків та юніорів з пішохідного туризму.

Організовувались ці змагання з метою розвитку й популяризації пішохідного та спортивного туризму як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури та спорту у всебічному розвитку й вихованні учнівської молоді, пропаганди здорового способу життя та активного відпочинку серед учнівської молоді, патріотичного виховання молоді, а найголовніше, визначення найсильніших учасників змагань та відбору кандидатів до складу збірної Закарпатської області зі спортивного туризму серед юніорів, – інформує ЗІППО.

З огляду на те, що дистанції змагань були четвертого класу складності, очікувалося, що у змаганнях візьмуть участь тільки професіонали, представники туристично-краєзнавчих позашкільних навчальних закладів – Іршавська та Хустська районні станції юних туристів, Закарпатський центр туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді.

До участі у змаганнях зголосилися чотири команди: м. Ужгород, Свалявського, Іршавського та Хустського районів, які протягом трьох днів вели напружену спортивну боротьбу за перемогу.

Результати змагань такі:

– на дистанції "Крос-похід" 4-го класу складності, довжиною 6,5 км, 7 технічних етапів та 3 види орієнтування перемогу здобула команда м. Ужгорода (тренер О. Монич);

– на дистанції "Особисто-командна смуга перешкод" 2-го класу складності, 8 технічних етапів, кращими серед юнаків були представники м. Ужгорода – Євген Захаров, Олександр Чмель, Станіслав Шмирьов, а серед дівчат представниці м. Ужгорода – Богдана Лехман (1 місце) і Беата Поляк (3 місце) (тренер О. Монич) та Іршавського району – Олександра Осійська (2 місце) (тренер О. Осійський). У командному заліку перемогу святкувала команда м. Ужгорода;

– на дистанції "Командна смуга перешкод" 4-го класу складності, 7 технічних етапів, кращою була команда Свалявського району (тренер М. Бучмей).

У загальнокомандному підсумку змагань перемогу здобула команда м. Ужгорода, другою стала команда Свалявського району, а третю сходинку п’єдесталу зайняла команда Іршавського району.

Переможці отримали дипломи та кубки від департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації і грамоти та медалі від Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді.

ІІ (обласний) етап Чемпіонату України серед юнаків та юніорів з пішохідного туризму "Відкриття туристського сезону – 2016" пройшов за гарної погоди, хорошого настрою та дружньої атмосфери.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0