У Тересві відкрили шаховий гурток

Спорт  9 квітня 2016 року, 11:49 911 ФОТО

Нещодавно у приміщенні Тересвянської селищної ради, за сприяння народного депутата України Василя Петьовки, розпочав роботу шаховий гурток для школярів смт. Тересва. Тут після уроків займаються понад 30 учнів 2-8 класів. Шаховій майстерності їх навчає чемпіон Тячівського району з шахів Олександр Абрамович.

«Працювати зі школярами дуже цікаво, адже дотепер такої можливості не було, - розповідає наставник. – Діти теж відвідують гурток з цікавістю. Серед них є багато таких, що вже грають у цю гру, а є й новачки».  Активними гуртківцями є четверо дітей з багатодітної родини Косенків, які переселились до Тересви з Криму. Своїми враженнями ділиться одна з них, 11-річна Ганна:

«Шахи мені дуже подобаються, ми й дома часто граємо з сестрами і братами, а тут можна навчитись грати ще краще».

На заняття часто навідується і любителька шахів Ольга Жолобович, яка свого часу була удостоєна титулу чемпіонки області з шахів.

«Нарешті інтерес до шахів у Тересві починає відроджуватись, адже наше селище має гарні шахові традиції і виховало відомих шахістів. Сучасну молодь теж треба долучати до цієї гри, адже шахи корисні для загального розвитку дитини і виховують у підростаючого покоління дисципліну, відповідальність, вміння логічно мислити», – ділиться пані Ольга.

Шаховий гурток у Тересві – вже четвертий у Тячівському районі,  який відкрили за сприяння народного депутата Василя Петьовки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0