• Telegram 11 700+
  • Instagram 14 300+
  • Viber 18 800+
  • Закарпатці здобули нагороди відкритої першості Львівщини зі спортивного орієнтування

Відкритий чемпіонат Львівської області зі спортивного орієнтування, присвячений 160-річчю з дня народження письменника, поета і публіциста, громадського і політичного діяча Івана Франка, проходив 16-17 квітня на Львівщині. Ці змагання користуються успіхом у спортсменів сусідніх областей, тож серед кількох сотень учасників в них взяли участь і гуртківці Закарпатського центру туризму і спорту учнівської молоді, що освоюють ази орієнтування в Мукачівському СК «Товариш».

Були закарпатці і серед переможців. Так, першого дня змагань, в лісі поблизу Брюховичів, кращий час у своїх вікових категоріях показали Катерина і Ніна Цепурдеї. В категорії найсильніших серед чоловіків першим з  семикілометрової дистанції, що проходила через 16 контрольних пунктів фінішував шестиразовий чемпіон світу з лижного орієнтування росіянин Андрєй Ламов, другим – випускник мукачівського «Товариша», майстер спорту України Сергій Бабич, третім – львів’янин Ярослав Пажух. В змаганнях жінок наша Ніна Расчупкіна також виборола срібну нагороду, а перший та третій результати показали львів’янки Тетяна Давиденко і Ольга Стисло. В категорії ветеранів Олександр Цепурдей показав другий результат.

Наступного дня чемпіонату перевага мукачівців була ще більш відчутною. На спринтерських трасах у Сихівському житловому масиві призерами стали:

– серед дівчат до 12 років: 1. Яна Брунцвик, 2. Катерина Цепурдей, 3. Валерія Смочко (всі з Мукачева);

– серед хлопчиків до 12 років: 1. Владислав Рибух (Мукачево), 2. Олег Солтисік (ТЦК «Княжий»), 3. Назар Бабич (ДЮСШ №6);

– серед дівчат до 14 років: 1. Ніна Цепурдей (Мукачево), 2. Юлія Мартинів (ЦТК «Левандівка»), 3. Ганна Солонець (Мукачево);

– серед хлопців до 14 років: 1. Олександр Ткачук, 2. Олександр Попович (обидва з Мукачева); 3. Максим Топоров (Рава-Руська);

– серед чоловіків: 1. Сергій Бабич, 2. Андрєй Ламов, 3. Ярослав Пажух;

– серед жінок: серед жінок: 1. Тетяна Давиденко, 2. Ніна Расчупкіна, 3. Марія Хомякова (Львів).

Серед переможців є трирічні. Звичайно, вони виконують найпростіші дії – побігають маркування і відзначаються. Серед найменших перемогли сестра і брат Деделі – Домініка (3 роки) і Ромуальд. Йому скоро шість, але він стартує вже близько двох років. Серед десятирічних – все призери з ОК "Стіга": Філіп Мікулов, Іван Бочаров і Богдан Богданов. У групі V-16 також перемогли наші орієнтувальники: Микита Богданов, Ілля Мікулов і Павло Красиков. У групі S-18 перемогла Анастасія Ісаєва, а другою була Марина Григор’єва. У групі V-21 першим став Антон Дроздов, другим – Олег Гаук. У групі S-40 виграла Любов Павлюкова, а третє місце посіла Ілона Грицанов. У цій же віковій групі серед чоловіків другим став Михайло Смілгін, а в групі S-60 друге і третє місця зайняли сестри Брілте – Дзідра і Аустра.