У ЗОШ №4 міста Рахова відкрили шаховий гурток

Спорт  23 квітня 2016 року, 12:29 711 ФОТО

22 квітня, за сприяння народного депутата України Василя Петьовки, в Рахівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 4 відкрито шаховий гурток.

Це вже п’ятий шаховий гурток на Рахівщині, який розпочав свою роботу цього року. Безкоштовне навчання дітей у позаурочний час проводитиме кандидат у майстри спорту з шахів Василь Вайнагій – багаторазовий учасник та призер районних та обласних першостей.

У відкритті взяли участь помічник народного депутата Василя Петьовки Михайло Штефко, депутат Рахівської районної ради Михайло Фірка та заступник директора школи з виховної роботи Василь Козурак. Вони привітали присутніх учнів, вчителів, батьків зі святом і побажали гуртківцям успіхів у навчанні та майстерності гри в шахи. Завдячуючи народному депутату. шаховий гурток має все необхідне, зокрема, настінну демонстраційну шахову дошку з магнітними фігурами, набори шахів та шахові годинники.

Присутні висловили вдячність народному депутату Василю Петьовці за його вагомий внесок у розвиток шахового спорту на Рахівщині.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0