Мукачівські каратисти відзначились на чемпіонаті України з карате

Спорт  20 травня 2016 року, 21:55 544

Міністерство Молоді та спорту України та Українська асоціація карате провели в м. Дніпропетровську 13 чемпіонат України з карате (версія JKS). На цій спортивній події було представлено понад 300 учасниківз 14 регіонів України. Закарпатська область була представлена Мукачівським спортивним клубом карате «СІНАЙ», де тренером є майстер спорту України з карате, тренер вищої категорії Роман Михайлович Маслиган.

Як зазначив Роман Михайлович: «Додаткові тренування та спеціальна технічна підготовка до змагань дозволили спортсменам досягти хороших результатів. Наші каратисти перемагали в особистих та командних розділах змагань з куміте, а також могли побачити виступи членів збірної України з карате JKS та діючих призерів Чемпіонатів Європи та Світу».

«Характерною рисою карате JKS…, – продовжує Роман Михайлович, – яка відрізняє цей вид карате від інших версій, це відсутність вагових категорій. У цьому виді карате можуть зустрітись у поєдинку високий, низький, важкий та легкий по вазі супротивник. І манеру ведення поєдинку і тактику бою спортсмен вибирає та корегує вже під час бою. Неправильно вибрана спортсменом тактика може привести до програшу».

Так, золото категорії 16-17 років (в особистому куміте) завоював Єгоров Сергій, а бронзу команді приніс Буштин Денис (в особистому кумітеу категорії 14-15 років) та Фабрицій Софія, яка зайняла 3 місце в особистих змаганнях.

В командних змаганнях срібло у наших дівчат: Гонак Ольги та Тараканової Катерини у категорії 8-9 років. Також маємо срібло у категорії 12-13 років серед дівчат яку принесли у скарбничку Фабрицій Софія,  Війтів Рената та Смочко Ліна.

Смочко Максим, Шугало Віталійта Гонак Максим завоювали бронзу. Хлопці відзначились у командних змаганнях в категорії 12-13 років.

Буштин Денис виступив за команду з Донеччини і зайняв друге місцеу командних змаганнях в категорії 14-15 років.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0