У Іванівцях на Мукачівщині планують збудувати новий спортивний майданчик зі штучним покриттям

Спорт  2 червня 2016 року, 16:54 1370

Сьогодні, 2 червня, робочий день голови Мукачівської РАД Сергія Гайдая розпочався з Івановецької сільради.

У ході зустрічі очільник Мукачівщини Сергій Гайдай обговорив з сільським головою Іванівців Михайлом Мишкулинцем ряд питань. Попереду літній період, тому увагу приділили питанню оздоровленню та безпечного відпочинку дітей, а також організації культурного дозвілля. У даному ракурсі також торкнулися залучення громади до районного фестивалю «Жива лоза», який запланований на початок осені у селі Бобовище, – інформує прес-служба Мукачівської РДА.

«Всі без винятку громади району повинні бути активними та приймати участь у заходах районного значення, як культурно мистецьких, так і спортивних, – наголошує Сергій Гайдай, – особливу увагу приділяємо фестивалям, до участі у яких запрошуємо мешканців Мукачівщини, адже презентація потенціалу району – це спільна справа всіх населених пунктів».

Під час зустрічі Михайло Мишкулинець наголосив, що сільрада вчасно реагує на звернення громадян та завжди намагається знайти можливість допомогти з матеріальною допомогою тим родинам, які потрапили у скрутне становище. На особливому контролі знаходяться звернення учасників АТО та членів їх родин.

В контексті розвитку села планується будівництво нового спортивного майданчику зі штучним покриттям. Сільрада співфінансує проект, який дотується також з обласної програми «Спортивний майданчик 2016».

Під час робочої зустрічі очільник Мукачівщини Сергій Гайдай зауважив, що важливим є питання покращення взаємодії сільрад та адміністрації.

«Концепція розвитку села повинна народжуватися саме у громаді, мешканці якої найкраще знають сильні та слабкі сторони населеного пункту, – каже Сергій Гайдай. – Люди делегували захист своїх інтересів сільрадам та обрали сільського голову, яким належить сформувати основні пріоритети розвитку населеного пункту та ефективно, у співпраці з районною радою та адміністрацією – йти шляхом їх втілення».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0