Закарпатські орієнтувальники здобули нагороди відкритих змагань, які проходили на Львівщині

Спорт  6 червня 2016 року, 13:21 535 ФОТО

Стартами у відкритому чемпіонаті Львівської області та краєзнавчим походом рідним краєм відмітили початок літніх канікул вихованці Мукачівського клубу «Товариш», що працює від Закарпатського центру туризму і спорту учнівської молоді (директор Володимир Чепа).

Змагання у Брюховичах зібрали майже дві сотні орієнтувальників Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей. На складній класичній дистанції з глибокими ярами та важко прохідним лісом чемпіонські звання у своїх вікових групах вибороли Катерина, Ніна та Олександр Цепурдеї. Вони ж, а також Сергій Бабич в головній чоловічій категорії, стали чемпіонами й наступного дня у Стрийському парку, де визначалися найсильніші на спринтерських трасах. Дві срібні нагороди за другі місця в змаганнях серед жінок отримала Ніна Расчупкіна.

А за декілька  днів потому велика група гуртківців «Товариша», складена з учнів другої, десятої й тринадцятої загальноосвітніх шкіл та гімназії, здійснила шістнадцятикілометровий краєзнавчий похід Мукачівщиною. Вирушивши зранку від села Пасіка, юні туристи відрогами масиву Борлійов Діл піднялися до найвищого в районі села Брестів. Звідти старою австрійською дорогою спустилися у Вільховицю до бойківської церкви святого Великомученика Дмитра, зведеної ще у 17 столітті! А завершили похід на подвір’ї  середньовічного замку Сент-Міклош у Чинадійові.

У найближчих планах закарпатських орієнтувальників походи по Свидовцю та у Рахівські гори, участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування «Мапа мольфара» на Драгобраті.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0