• У Виноградові відбувся чемпіонат Закарпаття з вільної боротьби

У Виноградові відбувся чемпіонат Закарпаття з вільної боротьби

4-5 червня 2016 року у м. Виноградів проводився чемпіонат області з вільної боротьби. У цих змаганнях взяли участь 5 команд (Мукачівський, Тячівський, Іршавський, Виноградівський райони та м. Хуст).

Загалом юнаків та дівчат – 104 учасники. Змагання проводилися в залі боротьби районної ДЮСШ.

Ці змагання є завершальним етапом офіційних змагань в цьому навчальному році. Отже, діти хотіли показати все, на що вони спроможні. Спортсмени були розділені на 11 вагових категоріях та 10 вагових категорій дівчат. Найбільше медалей виборола збірна команда Виноградівського району, у доробку якої 10 золотих, 9 срібних та 10 бронзових медалей. Та в підсумку виборола 1 командне місце.

Також добре виступили збірні команди Тячівського та Мукачівського районів, які зайняли 2 та 3 місця відповідно, у яких по 5 золотих та 12 срібних і бронзових медалей. 4 та 5 місця розділили Іршавський район та м. Хуст, які також вибороли медалі різного ґатунку.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні. А нагородити переможців та призерів серед дівчат приїхала чемпіонка України з вільної боротьби 2016 року Яна Сорока, яка у складі збірної команди України незабаром буде приймати участь у чемпіонаті Європи серед кадетів.

Команди переможців та призерів були нагороджені кубками, спортсмени медалями від Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА, та грамотами відповідних ступенів від Федерації вільної боротьби Закарпатської області.