Василь Петьовка підтримав футбольні команди Тячівщини та Рахівщини

Спорт  13 червня 2016 року, 19:59 1197 ФОТО

Футбол – гра мільйонів. Азарт, захоплення, справжні емоції викликає не тільки великий футбол за участі команд зі світовим ім’ям. Починається він – з найменших сільських команд та учасників районних чемпіонатів. Надто великою увагою та належною підтримкою від держави футбольні команди у районах похвалитися не можуть. На розвиток спортивних програм коштів майже не виділяють, а навіть там, де вони закладені в бюджетах – всіх потреб  забезпечити не можуть. Від народного депутата України Василя Петьовки вже стало доброю традицією підтримувати  команди Рахівщини та Тячівщини, які беруть участь  в обласному та районних чемпіонатах  з  футболу.

Так, в суботу, 11 червня 2016 року,  пройшов  ряд  матчів  обласної  першості. Зокрема, в селі Біла Церква місцева «Вікторія» приймала «Карпати» з Рахова, які завдали господарям нищівної поразки. Переможний рахунок – 0:4.  ФК «Інтер» з Ганичів здобув переконливу перемогу над ФК ім. С. Яремчука з В.Бичкова – 4:0, а ФК «Карпати» з Дубового перемогли ФК «Іза» з рахунком – 3:1.  

Футбольні зустрічі районної першості Тячівщини, які відбулись 12 червня, завершилися з такими рахунками:

Усть-Чорна – Бедевля – 1:1

Вільхівці – Тячівка – 2:3

Калини – Лопухово – 3:1

Підплеша – Кричево – 3:2

Традиційно, на кожному з цих матчів були присутні представники народного депутата Василя Петьовки. Помічник народного депутата Степан Тулайдан,  голова селища В. Бичків Йосип Божук та громадські активісти передали командам-учасницям чемпіонатів вітання та матеріальну допомогу на розвиток команд. Цього разу її отримали футбольні клуби з Усть-Чорної, Вільхівців, Калин, Підплеша, Дубового, Ганичів та Білої Церкви.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0