Вихованка ужгородського клубу "Карпати" стала чемпіонкою Європи з пауерліфтингу

Спорт  19 червня 2016 року, 20:58 953

Ірина Компанієць здобула ще одну пам’ятну нагороду на власну дошку пошани.

Літню відпустку спортсмени гандболістки ужгородських "Карпат" проводять по різному, хтось знаходить можливість поніжитись на пляжі під пекучим сонечком, хтось влаштувався на роботу, щоб під час канікул задовольнити власні фінансові потреби, а хтось із спортивного інтересу вирішив себе спробувати в нових видах спорту, повідомили на сайті ГК "Карпати".

Так от нещодавно в Угорщині пройшов чемпіонат Європи з пауерліфтингу, де карпатівка Ірина Компанієць здобула ще одну пам’ятну нагороду на власну дошку пошани:

- На змагання вирішила поїхати спонтанно, не планувала зазделегіть. Такі змагання стали для мене чудовим досвідом, оскільки це кардинально інший вид спорту, де кожен сам за себе. Порівнювати командні види спорту із індивідуальними важко, оскільки всюди є свої як переваги, так і негативні моменти. Виступаючи на цих змаганнях чітко розуміла, що можу розраховувати тільки на себе, хоча й була чудова підтримка та атмосфера. Щодо результатів, то боролася я в таких вправах: Присід, Жим лежачи та Станова тяга, і за підсумками (250 кг) здобула золоту нагороду.

Щодо цілей в гандболі, то тут трошки складніша ситуація, коли була молодшою, то постійно рівнялась на старших дівчат, які демонстрували видовищний гандбол, а тепер в українському гандболі немаю на кого рівнятись, тому розумію, що тепер моя черга бути прикладом для молодого покоління, тому стараюсь працювати над собою з подвійним ентузіазмом, щоб бути хорошим взірцем, - поділилась своїми думками чемпіонка.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0