• Telegram 11 700+
  • Instagram 14 300+
  • Viber 18 800+
  • "Мукачівські кельти" стали бронзовими призерами етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3

У Виноградові відбулися матчі етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3 "Кубок міста Виноградів". 14 команд з усіх куточків Закарпаття зібрались отримати задоволення від гри та визначити найсильнішу команду краю.

Призери “Кубка міста Виноградів”:

1 місце: "Свободу кабану" (Ужгород): Іванина А., Курдибаха Є., Плешаков В., Зубковський О.
2 місце: "Західний стиль" (Хуст): Вершинін В., Козир А., Копчанський А., Алексик С.
3 місце: "Мукачівські кельти" (Мукачево): Горячкун Є., Мангур Р., Ряпкович В., Майнгест Ю.

Змагання відбулися завдяки чіткій роботі оргкомітету, сформованого до Дня молоді, а також підтримці міської ради Виноградова, Виноградівської районної ради та Закарпатської обласної федерації баскетболу.