Незважаючи на негоду, у Хусті відбувся веломарафон

Спорт  18 липня 2016 року, 08:18 1188

17 липня хустські любителі їзди на двоколісному транспорті взяли участь у веломарафоні. Організаторами заходу виступило ГО «Велооб’єднання». Маршрут для любителів адреналіну організатори обрали протяжністю 50 кілометрів і пролягав він через Сокирницю, Золотарево, Копашнево.

Стартували та фінішували велосипедисти на Майдані Незалежності.

– Метою веломарафону стало залучення якомога більшої кількості краян до здорового способу життя та активного відпочинку. Якщо для велопробігів ми не встановлюємо вікових обмежень і їхніми учасниками стають і 70-річні дідусі та бабусі, й маленькі діти, то марафон – завдання більш серйозне, де потрібно перевіряти власну витривалість, зуміти перебороти себе, повірити у свої сили. Такі заходи потребують певної  фізичної підготовки. Тому молодших за 16 років ми не реєстрували. У той же час найстаршим учасником став Томас Величко, якому більше ніж 50 років. Загалом до марафону долучилося 23 хустян, – розповів керівник ГО «Велооб’єднання» Андрій Козир.

Мандрівкою верхи на «залізних конях» усі рандоннери залишилися задоволені.  Марафон пройшов без жодних ексцесів і незважаючи на негоду, заявлену дистанцію учасники подолали всього за чотири години.

Джерело: Медіа Хуст
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0