У Хусті встановлюють нові велопарковки

Спорт  18 липня 2016 року, 15:36 748 ФОТО

Віднедавна у місті над Тисою почали з’являтися нові ошатні велопаркінги. Зокрема, уже більше року два такі встановлено у самому середмісті. А цими днями металеві паркопристрої для роверів прикрасили і парк відпочинку.

– Встановлюю паркінги для того, аби краяни зрозуміли зручність екологічно чистого транспорту. Разом з ГО «Велооб’єднання» пропагуємо здоровий спосіб життя, адже пересуватися велосипедом у міських умовах і швидше, і дешевше, ніж автомобілем. Крім того, катання на двоколісному «залізному коні» і здорове, і приємне. Багато людей у місті досі не мали де залишити велосипед, зіштовхувалися з незручностями, прив’язували ровери до дерев і нерідко їх від них просто цупили. Такого немає в жодній із країн світу. Тому я переконаний, що хустяни мають мати своєрідний велогараж. Мій проект, між іншим, екологічно-соціальний і цілковито безкоштовний для мешканців міста. Головне, аби парковки були в рекреаційних зонах та біля адмінбудівель, – розповідає Роман Павлик, який власне і є автором ідеї, а нині займається розміщенням паркінгів.

Загалом, зі слів Романа, у місті планується встановити близько двох десятків велосипедних паркінгів. Вони розташовуватимуться і на Майдані Незалежності (неподалік «Пабліка»), і на вулиці Карпатської Січі, і в оновленому парку.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0